Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Einzelheiten zum Produkt
Place of Origin: Ningbo,China
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: CE/ISO
Model Number: HJF240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 SET
Preis: USD25000
Packaging Details: Standard export packing
Delivery Time: 35 days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS per month
Product Name: |
Syringe Making Machine |
Air Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Syringe Size: |
1ml-50ml |
Weight: |
7t |
Frequency: |
50/60HZ |
Power Consumption: |
11.65KW |
Product Type: |
Automatic |
Product Name: |
Syringe Making Machine |
Air Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Syringe Size: |
1ml-50ml |
Weight: |
7t |
Frequency: |
50/60HZ |
Power Consumption: |
11.65KW |
Product Type: |
Automatic |
| Spezifikation | Einzelheiten |
|---|---|
| Modellnummer | HJF240 |
| Marke | Haijiang |
| Produktionsgeschwindigkeit | 30-45 Stück pro Minute |
| Spritzgroßbereich | 1 ml bis 50 ml |
| Stromverbrauch | 11.65 KW |
| Luftverbrauch | 0.3 m3/min |
| Luftdruck | 00,6-0,8 Mpa |
| Maschinengewicht | 7 Tonnen |
| Abmessungen | 3000 × 1200 × 1800 mm |
| Häufigkeit | 50/60 Hz |
| Zertifizierungen | CE, ISO9001 |