Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-160
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Clamping Tonnage: |
4800 KN |
Style: |
Horizontal |
Special: |
PET Fittings Use |
Shot Size: |
1766 Cm³ |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Ejector Number: |
5 Pieces |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Screw Diameter: |
30-50 Mm |
Clamping Tonnage: |
4800 KN |
Style: |
Horizontal |
Special: |
PET Fittings Use |
Shot Size: |
1766 Cm³ |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Ejector Number: |
5 Pieces |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Screw Diameter: |
30-50 Mm |
| Maschinentyp | Vorform-Spritzgießmaschine |
| Schneckendurchmesser | 30-50 mm |
| Schussgewicht | 1590 g |
| Schussvolumen | 1766 cm³ |
| Plastifizierverfahren | Schneckenbasiert |
| Formen-Dicke | 180-470 mm |
| Lochdurchmesser | 160 mm |
| Auswerferkraft | 2-4 Tonnen |
| Auswerfersystem | 5-teiliges Auswerfersystem |
| Maschinenstil | Horizontal |