Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 36000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Raw Material: |
PP PE Films/ Woven Bags |
Opening Stroke: |
1500mm |
Pump Motor Power: |
18.5 |
Motor Power: |
55kw |
Automatic: |
Full Automatic |
Ejector Force: |
100 Tons |
Machinetype: |
Automatic |
Hydraulicsystem: |
Closed Loop |
Raw Material: |
PP PE Films/ Woven Bags |
Opening Stroke: |
1500mm |
Pump Motor Power: |
18.5 |
Motor Power: |
55kw |
Automatic: |
Full Automatic |
Ejector Force: |
100 Tons |
Machinetype: |
Automatic |
Hydraulicsystem: |
Closed Loop |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Rohmaterial | PP PE Folien/Gewebebeutel |
| Auswerferkraft | 100 Tonnen |
| Steuerungssystem | Computergestützt |
| Motorleistung | 55 kW |
| Hydrauliksystem | Closed-Loop |
| Öffnungshub | 1500 mm |
| Maschinentyp | Automatisch |
| Pumpenmotorleistung | 18,5 kW |
| Einspritzdruck | 100-2000 MPa |
| Oberflächenbehandlung | Polieren |